Ms. Lum bought 4 yards of fabric for bulletin boards at $3.29 per yard. What was the total cost of the fabric?


Answer:

$13.16

Step-by-step explanation:

Multiply 4 by 3.29


Rate answer


Answer:13.16

Step-by-step explanation:4 times 3.29 = 13.16


Rate answer
Wrong answer?

If your question is not fully disclosed, then try using the search on the site and find other answers on the subject Mathematics.

Find another answers

Load image